Oferta
30 445 użytkowników miesięcznie
Adres strony: www.zuzkapisze.pl
Liczba postów na miesiąc: 15
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
8/10 - świetna oferta

Opis:

Blog powstał pod koniec 2016 roku. Początkowo był moją odskocznią od życia codziennego, a dziś jest moją pracą i głównym źródłem utrzymania. Znajdą tu Państwo tematy typowo kobiece - wpisy o tematyce beauty, moda i lifestyle.

Oferta:

Oferuję wpisy sponsorowane, w których umieszczam linki dofollow na rok czasu z odpowiednim anchorem. Jest możliwość umieszczenia go na dłużej lub stałe, jednak należy o tym wspomnieć podczas składania zamówienia. Współpraca barterowa również jest możliwa. Kwestie dotyczące ilości znaków, terminów czy wzmiankowania w social mediach ustalam z każdym indywidualnie. Jestem otwarta na propozycje i bardzo elastyczna. Blog cieszy się coraz większą popularnością i wspina się coraz wyżej w google. Większość ruchu, to ruch organiczny. Zapraszam do współpracy :)

300,00 zł
Zapytaj Kup teraz