Oferta
313 739 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 3
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
9/10 - super oferta

Opis:

Tematyka strony : Fotografia,multimedia,kultura. Cechy główne mojej strony? domena z 12 letnim stażem,oraz moja osoba z 17 letnim stażem w fotografii i wciąż się uczę i poznaje fotografię na nowo. Stronę cechuje wysoka pozycja w przeglądarce na frazy związane z fotografią i konkretnymi markami produktów.Zapraszam do kontaktu.

Oferta:

Lubię współpracować z firmami i osobami które wiedzą czego oczekuję od współpracy a jednocześnie zostawiając mi przestrzeń do działania.Doskonale znam swoich odbiorów i jestem pewien że współpraca przyniesie duże korzyści nam obojgu. Z doświadczenia preferuje długofalową współpracę bo wypada wiarygodniej i niesie za sobą wiele korzyści. Ze swojej strony oferuję posty sponsorowane ze wsparciem w social mediach(Facebook,instagram) także te dodatkowo płatne(w cenie)lokowanie produktów,ambasadorowanie marki. Posiadam doświadczenie w fotografii produktów(prywatny fotograf dużych marek)oraz posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny cyfrowy a także analogowy jak i całe studio i akcesorium do fotografii studyjnej i produktowej. Fotografie wykonane na potrzeby wpisu są do Państwa dyspozycji.Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów.