Oferta
200 000 użytkowników miesięcznie
Adres strony: https://www.smartage.pl
Liczba postów na miesiąc: 30
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
10/10 - zdecydowanie polecamy
Kategorie: Hobby, Mężczyzna, Podróże

Opis:

SmartAge.pl to portal dla ludzi ciekawych świata. Strona poświęcona jest tematyce technicznej, historycznej, podróżniczej i ciekawostkowej. Piszemy zarówno o nowoczesnych technologiach jak i ciekawych miejscach i wydarzeniach.

Oferta:

Oferujemy możliwość publikacji artykułu (długość do 500 wyrazów) na stronie głównej portalu SmartAge.pl. Tekst widoczny będzie na stronie głównej przez przynajmniej 14 dni (często dłużej), oraz w odpowiednich tematycznie kategoriach. Tekst może być poświęcony np. produktowi - jego prezentacja, opis; usłudze, marce lub mieć formę poradnika albo recenzji. Forma tekstu do uzgodnienia - jesteśmy w tym względzie elastyczni. Tekst będzie oznaczony jako materiał sponsorowany. Każdy tekst posiada minimum jedno zdjęcie główne, a w treści istnieje możliwość umieszczenia do 20 zdjęć w rozdzielczości od 1280 do 1920 px szerokości. Dodatkowo w treści znaleźć się mogą filmy (embedowane z YouTuba, Vimeo lub Facebooka). W tekście umieszczonych może być 1 link dofollow - np. link do strony produktu lub strony firmy. Każdy wpis zostanie udostępniony na profilach społecznościowych portalu SmartAge.pl na Facebooku (ponad 22 500 fanów) i Twitterze.

590,00 zł
Zapytaj Kup teraz