Oferta
10 000 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 6
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
4/10 - przeciętna oferta

Opis:

Misja bloga jest taka, że każda rodzina może nauczyć się zarządzać swoimi finansami, a najbardziej rodziny z dziećmi. Każdy kto tylko chce, może zmienić swoje życie, zaczynając od punktu zero. Na blogu pokazuje autentyczne życie, prawdziwe problemy (nie raz finansowe), przemyślenia i dylematy związane z codzinnością. Pokazuję realne wyliczenia i wydatki. Każda rodzina powinna poczuć się choć odrobinę stabilnie finansowo znając swoje miesięczne koszty życia. Dzięki temu możemy zacząć realizować swoje piorytety, żyć wedlug własnych wartości. Praca w takim układzie przestaje być musem, a staje się zwykłym dodatkiem życia. Powinniśmy umieć również zachować zdrowy rozsądek, dla pieniędzy nie poświęcać rodziny i odwrotnie. Każdy z nas powinien być niezależny finansowo i po prostu lubić swoją pracę.

Oferta:

Zapraszam do składania ofert przez panel Reach blogger: - gotowe wpisy sponsorowane/ inpirowane/ poradnikowe - konkursy blogowe/ - ciekawe oferty współpracy długoterminowej, - artykuły napisane przeze mnie - opinie i recenzje produktów przetestowanych przez moją rodzinę Cena 250 zł - jest ceną za dostarczony artykuł sponsorowany, który miałby znaleźć się na blogu Rodzina Na Kredyt. Cena 500 zł- jest ceną za napisany oraz podlinkowany artykuł sponsorowany przeze mnie samą. Link do oficjalnego cennika: http://rodzinanakredyt.pl/category/o-mniekontaktwspolpraca/ Jeżeli masz inną propozycję współpracy, śmiało pisz :)