Oferta
1 464 użytkowników miesięcznie
Adres strony: www.pauladowlasz.pl
Liczba postów na miesiąc: 16
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
5/10 - przyzwoita oferta

Opis:

Strona www.pauladowlasz.pl poświęcona jest walce o piękne ciało, nowymi zdrowymi przepisami oraz przygotowaniem się do bycia Mamą. Moja strona jest typowym portalem dla kobiet. Każda znajdzie coś dla siebie od nastolatki aż po dojrzałą kobietę. *porady dotyczące kosmetyków, *śmieszne historie z życia, *przygotowania do ślubu który był emitowany w TV, *zrzucenie ponad 50 kg i pomoc innym w walce z kilogramami, *wielka przeprowadzka na Podhale, *oczekiwanie w góralskiej chacie na Maluszka, *przepisy na dobre jedzenie... i wiele innych tematów których nie boję się podjąć. Z wykształcenia hotelarka, pracująca jako Coach a z miłości Blogerka. Pierwszy blog założyłam mając 9 lat. Pisałam o wszystkim i od tamtej pory muszę pisać inaczej nie mogę żyć. Jestem w stanie dogadać się z każdym, do każdej kampanii dorzucam "hałas" na instagramie oraz FB. Gwarantuje satysfakcje i zapraszam do kontaktu www.pauladowlasz.pl dowlaszpaula@gmail.com

Oferta:

Wpis inspirowany z linkiem do Twojego produktu? Nie ma problemu. Artykuł tylko o Twoim produkcie? Również da się to zrobić. Każdy artykuł wygląda naturalnie i nie stosuje "chamskiej" reklamy. Do artykułów na blogu dorzucam promocję na swoim instagramie. Każda oferta jest umawiana indywidualnie tak aby obie strony były zadowolone.

160,00 zł
Zapytaj Kup teraz