Oferta
90 000 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 20
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
8/10 - świetna oferta

Opis:

Blog kulinarny z przepisami nowoczesnymi i tradycyjnymi, zahaczający o tematykę zdrowego odżywiania. Ciekawe i oryginalne przepisy na śniadania, zupy, obiady, kolacje i napoje, a także różnego rodzaju słodkości -ciasta, ciastka, ciasta bez pieczenia, torty, tarty... Recenzje zdrowych produktów, sprzętów AGD oraz książek kulinarnych. Artykuły na temat zdrowego odżywiania i zdrowej żywności. Na na moim blogu pojawiają się również artykuły z serii "Apteka kuchenna", które opisują podstawowe wartości odżywcze oraz wpływ na nasze zdrowie znanych produktów używanych w kuchni... Bo to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i może być najlepszym lekarstwem!

Oferta:

Podejmę współpracę w zakresie: - Przepisy kulinarne z lokowaniem produktu (oprócz bloga posty ukażą się także w mediach społecznościowych) - Recenzje produktów spożywczych oraz sprzętu AGD - Recenzje książek kulinarnych - Przepisy kulinarne wraz ze zdjęciami do prasy - Artykuły związane ze zdrowym odżywianiem oraz zdrową żywnością - Artykuły inspirowane - Tworzenie przepisów na wyłączność Jestem otwarta na różnego rodzaju współpracę i rozważę każdą poważną propozycję. Oprócz bloga wpis pojawi się też w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest) Przykładowe realizacje: -przepis z lokowaniem produktu spożywczego 1) http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/04/klopsy-roslinne-w-sosie-z-marchewka.html 2) http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/03/muszle-makaronowe-z-pasta.html - przepis wraz z recenzją sprzętu AGD http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/04/kurczak-po-marokansku-test-garnka.html - recenzja książki kulinarnej http://www.kuchniamagdaleny.pl/2017/11/trufla-same-dobre-rzeczy-recenzja.html - recenzja produktu spożywczego http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/04/herbaty-naturalne-pure-leaf.html - artykuł związany ze zdrowym stylem życia http://www.kuchniamagdaleny.pl/2017/10/jak-prowadzic-zdrowy-styl-zycia.html - artykuł z serii "Kuchenna Apteka" http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/04/kuchenna-apteka-31-olej-z-pestek-dyni.html - przepis tworzony na życzenie klienta http://www.kuchniamagdaleny.pl/2019/03/maczanka-krakowska.html Każda współpraca wyceniania jest indywidualnie.