Oferta
80 978 użytkowników miesięcznie
Adres strony: www.gabrysiowamama.pl
Liczba postów na miesiąc: 30
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
8/10 - świetna oferta

Opis:

azywam się Patrycja Sobolewska i jestem szczęśliwą mamą oraz mężatką. Na co dzień szkolę się w strefie fotografii. Blog powstał początkowo w dużej mierze nastawiony na tematykę dziecięcą, lecz szybko zaczęła się na nim pojawiać tematyka urodowa. Chcę złamać stereotyp, który głosi, że matka nie ma czasu na dbanie o siebie. Na moim blogu znajdziecie także porady pielęgnacyjne dotyczące skóry atopowej, gdyż sama borykam się z tym problemem. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i będziecie wspierać nas oraz wyrażać swoje zdanie, które jest dla nas bardzo ważne !.

Oferta:

estem osobą otwartą na wszelkie propozycje współpracy. Na moim blogu na pewno nie ma niemożliwej formy współpracy. Nie ukrywam, że fotografia to moja pasja od niedawna. Staram się dokształcać w niej. Jestem w stanie wymyślić kampanię od zera, granicą jest jedynie wyobraźnia. Oferuję : - przygotowanie sesji zdjęciowej z produktem, - rzetelny wpis z produktem w szerszym kontekście, - organizację konkursu, - wpis sponsorowany, Tak jak pisałam jestem otwarta na wszelkie formy współprac !