Oferta
13 470 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 20
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
6/10 - dobra oferta

Opis:

Blog Cosmetics Reviews został założony pod koniec października 2015r. Główne tematy na nim poruszane to uroda, moda, dzieci i lifestyle czyli wszystko to co sprawia, że czujemy się piękne, zadbane, szczęśliwe i spełnione. Znajdują się na nim recenzje kosmetyczne, wpisy tematyczne i mnóstwo różnych innych wpisów. Blog z założenia miał być typowo kosmetyczny, lecz kobieta nie żyje samymi kosmetykami, stąd też inne wpisy. Czytelnicy bloga to przede wszystkim kobiety w wieku 18-42 lat, które szukają opinii o kosmetykach, śledzą nowości, szukają porad, a także inspiracji. Priorytetem jest dla mnie dostarczenie moim czytelnikom wiadomości na temat ciekawych marek i produktów.

Oferta:

Do każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Ze swojej strony zapewniam rzetelność i realizację wpisów w ustalonym terminie. Staram się aby odbiór wpisu był prosty, łatwy i przyjemny. Możliwa również promocja na pozostałych SM. Formy współpracy: - testowanie produktów i ich recenzja - wpisy tematyczne - konkurs dla czytelników bloga i na kanałach SM - inne uzgodnione indywidualnie.