Oferta
19 000 użytkowników miesięcznie
Adres strony: www.albaniapopolsku.pl
Liczba postów na miesiąc: 10
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
6/10 - dobra oferta

Opis:

Na blogu albaniapopolsku.pl opisuję Albanię, o której Polacy mają bardzo mylną opinię. Pokazując piękne i ciekawe turystycznie miejsca, opisując zwyczaje i albańską kuchnię staram się obalić mity, którę krążą o Kraju Orłów. Blog choć działający od niedawna zdobył już grono wiernych czytelników i zaistniał w wielu miejscach w sieci. Pisano o nim w Wysokich Obcasach i Wirtualej Polsce. Blog bierze udział w dwóch programach partnerskich Ceneo i Travelead. Zapraszam do zakładki Kontakt/Współpraca.

Oferta:

Zapraszam do współpracy firmy, które mają w swojej ofercie produkty związane z tematyką turystyczną, wczasami, podróżami, fotografią, morzem, plażą (ręczniki plażowe, kremy ochronne, akcesoria), sportami wodnymi (nurkowanie i snorkling, maski, pianki, płetwy itd), odzieżą letnią (sukienki, stroje kąpielowe itd) i akcesoriami (np okulary słoneczne). Zaproszę czytelników w niezwykłą podróż po Kraju Orłów, przedstawiając produkt poprzez fotografię w pięknych sceneriach. Zapraszam do zakładki bloga "współpraca" --> http://albaniapopolsku.pl/kontakt/

1 000,00 zł
Zaproponuj cenę Kup teraz