Oferta
145 000 użytkowników miesięcznie
Adres strony: http://tinaha.pl
Liczba postów na miesiąc: 10
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
9/10 - super oferta

Opis:

Tematyka strony: uroda, kobieta, moda, lifestyle, zakupy, design Cechy główne mojej strony: - własna domena - 5 lat istnienia / stała pozycja w blogosferze - wysokie zaangażowanie czytelników na blogu oraz w SM - statystyki na poziomie 17-18 000 UU / miesięcznie Dodatkowo cechują mnie: - estetyka, wysoka jakość zdjęć i zmysł artystyczny Zapraszam do kontaktu.

Oferta:

Lubię współpracować z firmami, które wiedzą czego chcą, jednoczenie zostawiając mi przestrzeń do działania. Doskonale znam swoich odbiorców i jestem pewna, że współpraca przyniesie korzyści nam obojgu. Ze swojej stronie oferuję: - posty sponsorowane ze wsparciem w social mediach; - działania sponsorowane w SM; - relacje z wydarzeń / wyjazdów ; - lokowanie produktu; - konkursy; - reprezentowanie marki. Preferuję współpracę długofalowe, gdyż z doświadczenia wiem, że przynoszą one więcej korzyści a także są bardziej wiarygodne. Pracuję na lustrzance Canon 200d z obiektywem 50mm oraz oświetleniu studyjnym. Zdjęcia wykonane na potrzeby wpisu są do Państwa dyspozycji. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

1 000,00 zł
Zaproponuj cenę Kup teraz