Oferta
20 000 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 12
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
7/10 - bardzo dobra oferta

Opis:

Blog osobisty, prowadzony przez trzy kobiety: matkę i dwie dorosłe córki. Tematyka: podróże, gotowanie, finanse, rodzina, styl życia, kosmetyki, recenzje książek,filmów, przestawień teatralnych , produktów żywnościowych, kosmetyków, itp. Obecnie przede wszystkim slow life i wycieczki z małym dzieckiem, diy oraz szeroko rozumiane życie w zgodzie z naturą. Stawiamy na naturalność, swoimi postami chcemy nie tylko pokazać kawałek swojego życia, ale także to, co warto zobaczyć i z czego warto korzystać.

Oferta:

Interesujemy się wieloma dziedzinami życia, piszemy poprawnie pod względem językowym, każdą notkę przygotowujemy starannie, tak, by była naturalna, napisana lekkim piórem. Wśród naszych zainteresowan są: kosmetyki, zdrowie, kuchnia, turystyka, sprzęt turystyczny, rower, literatura, odtwórstwo historyczne, zioła, rękodzieło, rodzina, socialmedia, finanse, życie na wsi i w dużym mieście. Piszemy na każdy temat, który pasuje do formuły naszego bloga. Oprócz promocji na blogu oferujemy zajawki w socjalmediach. Nasze posty pisane są zgodnie zarówno z normami językowymi jak i odpowiadają wymaganiom SEO.

150,00 zł
Zapytaj Kup teraz