Oferta
29 682 użytkowników miesięcznie
Adres strony: https://urocznica.pl
Liczba postów na miesiąc: 30
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
4/10 - przeciętna oferta

Opis:

Na mojej stronie można znaleźć takie działy jak: „Biblioteczka”, „Własne drogi”, „Zielnik”, „Czary-mary” oraz „Styl życia”. Blog urocznica.pl to miejsce dla osób ciekawych świata. Na stronie odbiorca zobaczy m.in. recenzje, teksty edukacyjne, zestawienia i przeglądy, newsy oraz posty rozrywkowe. Urocznica.pl wpisuje się w szeroko pojętą tematykę dotyczącą stylu życia. Portal skupia wokół siebie zaangażowaną społeczność, która z zainteresowaniem śledzi pojawiające się w internetowej przestrzeni tematy i chętnie podejmuje dyskusję. Prócz bloga, działam także w social mediach, na Instagramie oraz Facebooku. Jako autorka bloga (zawodowo pracująca jako dziennikarz, korektor i copywriter) chętnie podejmę współpracę z markami, które wpisują się w charakter portalu, a także mogą zainteresować odbiorców serwisu.

Oferta:

Tekst autorski na bloga, pod SEO, z 2 linkami dofollow, ok. 3 tys. znaków ze spacjami, w cenie zajawka wpisu w mediach społecznościowych (na FB w poście, na Insta w relacji).

125,00 zł
Zapytaj Kup teraz