Oferta
11 000 użytkowników miesięcznie
Adres strony: https://reporterzy.info
Liczba postów na miesiąc: 20
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
6/10 - dobra oferta

Opis:

Tygodnik internetowy Reporterzy.info dla studentów dziennikarstwa, marketingu i reklamy. Prezentuje świat mediów od kuchni: porady warsztatowe, historia i rynek mediów oraz reklamy, prawo prasowe, fotografia prasowa, praca w mediach. Od 2001 roku jako serwis hobbystyczny, w sierpniu 2017 roku zarejestrowany jako czasopismo i gruntownie zoptymalizowany pod kątem SEO i UX. Posiada numer ISSN i objęty jest monitoringiem Instytutu Monitorowania Mediów oraz Press Service. Z racji charakteru i grupy docelowej oglądalność notuje sezonowe skoki w okolicach sesji. Statystyki za ostatnie 6 miesięcy dostępne w Similarweb: https://www.similarweb.com/website/reporterzy.info

Oferta:

W artykule mogą być maksymalnie 3 linki reklamowe. Artykuł promowany jest przez 7 dni na stronie głównej, następnie zostaje w portalu na czas nieokreślony. Polecany jest przy artykułach o podobnej tematyce. Cena obejmuje publikację gotowego artykułu, dostarczonego przez klienta. W przypadku zamówienia obejmującego napisanie artykułu - negocjujemy cenę. WAŻNE! Zgodnie z Prawem Prasowym WYMAGAMY podania informacji o źródle, autorze i licencji ilustracji dołączonej do zlecenia.

89,00 zł
Zapytaj Kup teraz