Oferta
2 000 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 4
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
2/10 - kiepska oferta

Opis:

Blog " Łamliwy Paznokieć " nie jest blogiem kosmetycznym ani o modzie czy urodzie. Blog " Łamaliwy Paznokieć " jest miejscem przede wszystkim dla każdego! Znajdziesz tutaj wpisy na przeróżne tematy. Piszę głównie o tym co mi w duszy gra ;) W skrócie jest to blog rodzaju lifestyl . Jak to rozumieć? Na przykład wczoraj miałam aktywny i stresujący dzień więc napisze o tym jakie znam sposoby radzenia sobie ze stresem, przedwczoraj miałam sesję terapeutyczną więc temat będzie psychologiczny a skoro jutro jadę nad morze to pewnie napiszę coś o turystyce itd. Nie jest to jednak mój dziennik! Skąd taka nazwa? Nazwa wzięła się z mojego przyrównania siebie do złamanego paznokcia. Paznokieć czasem się łamie, czasem wymaga większej pielęgnacji ale zawsze odrasta. Ja również czasem upadam, czasem potrzebuję większej cierpliwości, pomocy... czasem ktoś podetnie mi skrzydła ale za każdym razem wstaję i idę do przodu!

Oferta:

Witam, Po lewej stronie ( wysuń zakładkę ) znajduje się formularz kontaktowy dla osób indywidualnych. Do kontaktu zapraszam głównie wydawnictwa oraz firmy produkujące różnego rodzaju gry, zabawki, kosmetyki, sprzęt użytku domowego itp. Jestem otwarta na różne oferty - wszystko jest do ustalenia. Interesuje mnie głównie współpraca odpłatna. Ze swojej strony oferuję szczerą i rzetelną opinię wystawioną na blogu wraz z dobrymi zdjęciami oraz odpowiednią prezentacją logo firmy i linkiem do strony internetowej. Mogę również udostępnić materiały na prywatnym Fb, Insta, portalu Lubimy Czytać oraz DDOB. Gwarantuję wysoki zasięg postów. Zapraszam do kontaktu.