Oferta
41 499 użytkowników miesięcznie
Liczba postów na miesiąc: 10
RaB Score
RaB Score to ocena atrakcyjności oferty Influencera w skali 0-10 dokonana przez zespół naszej platformy. RaB Score to wypadkowa: atrakcyjności kontentu, zasięgu, wiarygodności statystyk oraz - w przypadku bloga www - jakości template.
:
8/10 - świetna oferta

Opis:

Tak naprawdę gotowaniem zainteresowałam się dopiero po ślubie, czyli jakieś 6 lat temu i to wtedy zaczęłam testować przepisy, wymyślać swoje i szukać inspiracji w internecie na proste dania. Jako, że mój mąż też lubi po pichcić podsunął mi pomysł abym założyła blog i tam dzieliła się swoimi domowymi, prostymi potrawami i udowodniła, że ..."Gotowanie....to proste! " i każdy sobie poradzi w kuchni ;) Zapraszam do współpracy, moje opinie są zawsze rzetelne i do każdej współpracy przykładam się solidnie, a mam ich już na swoim koncie kilka. Współpracowałam m.in. z Polskie Młyny, Frisco.pl, Wydawnictwo Samo Sedno, Galeria Herbat, produkty foto Saal Digital czy to z wyszukiwarka internetową Favi.pl Bardzo chętnie nawiążę współpracę w celu: przetestowania i zrecenzowania produktów nie tylko spożywczych, przetestowaniu i zrecenzowaniu sprzętu agd, przetestowaniu akcesoriów oraz gadżetów kuchennych, przeprowadzenia konkursów na blogu, fb lub ig, lokowaniu i reklamie produktów w przepisach.

Oferta:

Wpis sponsorowany z udziałem produktu. Lub recenzja jednego produktu. Podlinkowanie strony wraz z recenzją. Podlinkowanie do produktu. Test produktu.

350,00 zł
Zapytaj Kup teraz